Designové schodiště, celoskleněné zábradlí

 

zpět

Designové schody, kov, dřevo, celoskleněné zábradlí

 

Schody masivní konstrukce a Celoskleněné zábradlí


Představujeme Vám designové schody, které jsme realizovali. Schody, schodiště byli konceptově směřovány k dominantě dvoupodlažního domu. Ocelová schodnice a na ní 8cm tlusté dubové schody (stupnice) lakované a mořené do sytě černé barvy.

Celoskleněné zábradlí mocně podtrhne, dokonalé dominantní schodiště, svým netradičním zpracování celoskleněné zábradlí může budit nedůvěru. Opak je ale pravdou, celoskleněné zábradlí je až neskutečně pevné a všema deseti předčí komponentové nerezové skládačky.

Celoskleněné zábradlí a jeho každá tabule, která tvoří skleněné zábradlí, je složena ze dvou ploch skel o celkové síle 2 centimetrů. Celoskleněné zábradlí drží na atypicky námi vyráběných nerezových bodových „terčových“ držácích. Skleněné zábradlí je slepeno čtyřmi foliemi a je vykaleno, nebo-li tepelně vytvrzeno, tímto procesem se nejenom že neuvěřitelně zpevní, ale folie které jsou mezi skly v případě opravdu silného nárazu i prasklé sklo podrží a tedy jde o skutečně bezpečné zábradlí.

Aby bylo celoskleněné zábradlí skutečně krásné v detailu, hledíme na to aby bylo vyleštěno po svrstvení, jenom tak celoskleněné zábradlí bude vypadat dokonale. Samozřejmostí je také široká škála skelních výplní, od klasického jemně nazelenalého, matového, bronzového, laboratorně čirého skla (bez zeleného nádechu), po černé sklo se zrcadlovým efektem.


Tyto Designové Schody jsou neotřelé svým návrhem při snoubení s precizním zpracováním, dávají svému majiteli pocit jedinečného prvku v interiéru.

Celoskleněné

Skleněné zábradlí

8cm schody stupnice

Černé moření

 

Schody zábradlí

Celoskleněné
zábradlí

nerezové terče

úchyty

 

Zábradlí

Celoskleněné
zábradlí

pohled shora

na schody

 

Zábradlí

Celoskleněné
zábradlí

pohled z galerie

 

Galerie

Celoskleněné
zábradlí

pohled na galerii

schody

 
 
verze pro tisk