Ocelové schodiště, schodnice zubatice

 

zpět

Ocelové zubaticové schodiště

 

Schody s ocelovou schodnicí ve tvaru „Z“ a dřevěnými nášlapy z Ořechového ma­sivu


Kovové schodiště nemusí vždy působit těžkopádně, naopak může být odlehčeno zubaticovým profilem bočnice, který dodá interiéru moderní svěží nádech. Schodnice schodiště mohou být povrchově upraveny v rámci barevné škály RAL. Luxusní schodiště pak může být provedeno z nerez oceli. Nicméně cena schodnice pak může být i trojnásobná.

Dřevěné schodišťové stupně jsou vyrobeny z masivního ořechu, který patří mezi velmi exkluzivní dřeviny. Schody, stupnice jsou nalakovány polyurethanovým lakem. Dnes se velké oblibě také těší olejovoskové povrchové úpravy. Jsme přímý výrobce, schodiště vyrábíme na míru. Stupnice lze
vyrobit pro schodiště z mnoha materiálu. Dřevěný masiv přímo vybereme, dle kvalitativní škály.

Nerezové zábradlí je pro schodiště, vždy navrženo na míru a tedy proporce, normy vždy ladí s celkovým rozvržením schodiště. Pro konfiguraci schodiště a jeho výrobu, využíváme speciální schodišťový software. Před realizací vytvoříme vizualizaci schodiště a rozkreslení pohledů zábradlí, aby se zákazník rozhodl, že právě takové schodiště chce.

Zábradlí při schodišti je bezpečné a je kotveno přes mechanické spoje. Zábradlí – galerie byla doplněna o kalené sklo, z důvodu bezpečnosti. Byl zachován ráz zábradlí a jeho celistvost, tedy jeho nerezové pruty. Kalené bezpečnostní sklo zase poskytuje ochranu proti přelezení. Zvlášť pro dětské ratolesti.


Tyto Ocelové schodiště jsme realizovali v rámci interiéru, který byl laděn do podobných barev. Také jsme dodávali moderní bezfalcové dveře dýhované Ořechovou dýhou.

Zábradlí

Nerezové zábradlí

8cm schody stupnice

Černé moření

 

Schody a zábradlí

Nerezové
zábradlí

pohled z galerie

 

Mezipodesta

Nerezové sloupky
zábradlí

pohled z mezipodesty

na schody

 

Stupně

Prutové
zábradlí

pohled na schodiště

 

Galerie

Nerezové
zábradlí

pohled na galerii

schody

 
 
verze pro tisk