Dřevěné schody samonosné olejovosk tón Wenge

 

zpět


Olejovoskované samonosné schodiště

 


Dřevěné schodiště doplněné o svislé nerezové trubky


Samonosné schodiště vyrobené z masivního buku, je v této realizaci povrchově upraveno tónovacím olejem do odstínu WENGÉ, pro navození moderní nálady.Povrch je po natónování, upraven olejovoskem, a je tedy ochráněn jako většina dnešních podlah. Výhodou při tom je že tento typ povrchu se dá jednodušeji renovovat a zároveň navozuje pocit „že nám je dřevo blíž“, jelikož není absolutně uzavřeno vrstvou jako při lakování, kde zvlášť u tmavých odstínů je povrch na začátku po předání zákazníkovi dokonalý, ale je rychle patrné opotřebení a následná náprava komplikovaná.

Samonosné schodiště je zde doplněno o svislé nerezové výplňové tyčky a moderní vzhled je podtrhnut, tyto schody byli realizovány do kancelářských prostor.
Dřevěné schody a kovová výplň


Konstrukce zábradlí byla tak jako vždy když jde o dřevěné schodiště vsazena do nosné bočnice a do dřevěného madla.

V rámci realizace jsme také dodávali dveře, viz obrázek s kovolaminátovou zárubní, křídlem se stříbrným povrchem a nerez kováním


Samonosné schodiště v tónu WENGÉ se v tomto provedení nejlépe hodí do více moderních a přímých prostor, kde má vzbudit bdělost, ale zároveň není tak finančně nákladné jako schodiště s ocelovou schodnicí.
 

aje

Schody

Zábradlí

dřevěné sloupky

 

Schody

Kovové
zábradlí

boční pohled

 

Sloupky

Dřevěné sloupky

pohled čelní

na schodiště

 

Schody

Dřevěné
schody

pohled shora

 

Galerie

Dřevěný rám
Pruty

pohled na galerii

 
 
verze pro tisk