Točité Schody vřetenové

 

Točité Schody vřetenové se skvěle hodí zejména do menších prostor, kde nezaberou příliš místa díky svému tvaru. Tyto schody nabízíme také v různých variantách a kombinacích materiálů. Velmi oblíbené jsou schody s kovovým středovým sloupem a kovovým zábradlím v kombinaci s dřevěnými stupnicemi. Vše vyrobíme na míru.

Nerez + Dub

vřetenové schody
nerez + masiv dub

 

Točité schody

Nerez + Dub

 

Typ 100

Typ 100
celokovové

 

Typ 120

Typ 120
tvarovaný sloup

 

Typ 150

Typ 150
průměr nad 180 cm

 

Typ 200

Typ 200
průměr do 180 cm

 

Typ 220

Typ 220
čtvercový půdorys

 

Typ 110

Typ 110
kov - exteriérové

 

Typ 250

Typ 250
dřevěný sloup

 
 


Zobrazit/Skrýt další informace

Schody vřetenové jsou oblíbené jak v interiéru, tak i v exteriéru. Tyto schody vyrábíme nejen s klasickým kruhovým půdorysem, ale i se čtvercovým. Používáme pouze kvalitní materiály zajišťující stabilitu konstrukce. Zákazník si u nás může vybrat z různých druhů dřeva: smrk, buk , dub, javor, jasan, ale i jiné – na přání. Dřevěné části ošetřujeme speciálním lakem, popřípadě je i namoříme do odstínu požadovaného zákazníkem. Kovové části jsou z kvalitní oceli.

V případě Vašeho zájmu Vám zdarma sestavíme cenovou nabídku a projekt na základě Vámi dodané dokumentace (hrubý nákres -velikost otvoru, výška od podlahy k podlaze, tloušťka stropu) a Vaší volby použitých materiálů.

Můžete nás navštívit osobně v našem vzorkovém studiu v Ocelářské ulici 344/10 na Praze 9 – Vysočany anebo nám zaslat Vaši poptávku elektronicky e-mailem nebo poptávkovým formulářem umístěným v horní části tohoto webu.
Aktuality

VYSOKÉ DVEŘE SAPELI 210cm ZA CENU 197cm

Akce platí do 31.8.2024 Běžně, příplatky za výšku dveří tvoří 5–10% z ceny navíc, jelikož vyšší dveře potřebují více materiálu. Nicméně...

 


Dřevěné brikety v akci - z tvrdého dřeva

Brikety jsou výhradně lisovány z tvrdého masivu. Jsme přímý výrobce, jedinečných výrobků ze dřeva a převážná produkce výrobků je z tvrdý...

 


 
verze pro tisk